+420.415655421 (PO-PÁ: 8-16h) O nás Články B2B Velkoobchod

Nepřihlášený uživatel

Způsoby platby

Existuje mnoho variant jak uhradit nákup u nás. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Platba při převzetí zboží / dobírka

Platba při převzetí je nejjednodušší, nejoblíbenější a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Částku k úhradě zaplatíte přepravci při doručení zásilky. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky. Od přepravce obdržíte stvrzenku o zaplacení částky.

Na prodejně při osobním odběru

Pokud si zvolíte vyzvednutí zásilky u nás na prodejně, můžete čásku k úhradě zaplatit v hotovosti nebo platební kartou. Akceptujeme karty s označením Visa, Electron, MasterCard nebo Maestro. Pro Vaši bezpečnost a ochranu můžete být požádání o předložení průkazu totožnosti.

Platba bankovním převodem

Po dokončení objednávky zašlete celkovou částku k úhradě do 5 pracovních dnů na náš účet u Komerční banky a.s. číslo 43-5864270297/0100. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Zásilka bude odeslána po obdržení platby. Je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji budeme považovat za zrušenou. Zvolíte-li platbu bankovním převodem a zásilku si chcete odebrat osobně na naší prodejně, je nutné předložit doklad totožnosti (občanský průkaz, pas).

On-line platební kartou - PayU platební brána (připravujeme)

Platba platební kartou se v několika letech stala nejvyužívanější platební metodou pro úhradu zboží a služeb v internetové komerci, díky jednoduchému užívání a vysoké rozšířenosti. Masivní popularitě napomáhá také dnes již standardní vysoká bezpečnost s minimální možností zneužití. Vysoká bezpečnost PayU platební brány je doplněna bezpečnostními standardy typu 3D-Secure stanovené karetními asociacemi VISA a MasterCard, které výrazně snižují možnost zneužití platebních karet při platbě na internetu.

Ověřeno zákazníky