+420.415655421 (PO-PÁ: 8-16h) O nás Články B2B Velkoobchod

Nepřihlášený uživatel

Navigace
Značka
 1. ČervaCXSFree HandAnsellFridrich-FridrichOSMapaHexArmorDelta Plus
Odběr RSS

Pracovní rukavice

Pracovní rukavice by měly být součástí vybavení každého, kdo se živí namáhavou manuální prací. Naše ruce jsou velmi náchylné k tvorbě oděrek, mozolů a popálenin. Kvalitní ochranné pracovní rukavice vám umožní pracovat bezpečně a eliminovat tak zranění na minimum. V našem e-hopu nabízíme celou řadu typů, od zahradních po sklářské a svářečské rukavice. Každý produkt z našeho sortimentu je vybírán s pečlivostí a důrazem na dlouhou výdrž. Právě proto jsme zvolili rukavice od značek Červa, Canis a Ansell.

Klasické pracovní rukavice tak, jak je znáte, jsou již minulostí. V dnešní náročné době je třeba držet tempo s novými technologiemi i materiály, které se dostávají do popředí. Náš internetový obchod proto nabízí jak tradiční pracovní rukavice, tak i moderně zpracované novinky. Najdete zde například modely zpracované v reflexních barvách. Velmi vyhledávanou kategorii pak tvoří antivibrační rukavice, které jsou šité na míru náročným profesím, kde se manuálně pracuje s vibrujícími elektrickými zařízeními. Právě sbíječky, vrtačky a mnoho dalších nástrojů neúměrně zatěžuje lidské klouby v oblasti rukou. Speciálně navržené a zpracované rukavice dokáží necitlivé otřesy efektivně tlumit a tím ulevit od přetížení, které je na ruce vyvíjenou soustavně i několik hodin v kuse. 

Volbou kvalitních ochranných pomůcek zajistíte bezpečí tedy nejen své kůži, jak by mohly pracovní rukavice na první pohled předvídat. Díky kvalitně šitým modelům zpracovaným odpovídajícím způsobem ochráníte své ruce i pod povrchem.

Pro lepší přehled si můžete ve výše zvolené kategorii zvolit jaké pracovní rukavice Vás zajímají, stejně tak i případně od jaké značky. Prozkoumejte naší novou nabídku luxusních pracovních rukavic. U nás si každý si přijde na své. Rukavice můžete doplnit např. pracovními montérkami nebo ochranou přilbou. U nás naleznete ochranné pomůcky pro všechna riziková a náročná manuální povolání. 

Produkty 120 z 305

na stránku

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produkty 120 z 305

na stránku

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5