+420.415655421 (PO-PÁ: 8-16h) O nás Články B2B Velkoobchod

Nepřihlášený uživatel

Navigace
Odběr RSS

Pracovní obuv

Vhodně zvolená pracovní obuv již zachránila před zranění tisíce lidí. Ať už pracujete na stavbě domu, v továrně či v nemocnici, vaše nohy vždy ocení pohodlné pracovní boty. V naší nabídce naleznete pouze obuv té nejvyšší kvality od ověřených značek. Vybírat můžete všechny druhy pracovní obuvi, které vyrábí Panda, Červa, Canis, Moleda, Heckel, Santé nebo Delta Plus.

Nohy nesou váhu celého vašeho těla (často i celý den), proto si zaslouží komfortní pracovní obuv, která jim zaručí dostatečnou ochranu a oporu. Rozdíl poznáte ihned. Bude se vám lépe pracovat a případná únava či bolest nohou se dostaví mnohem později. Pro lepší přehled si můžete ve výše zvolené kategorii zvolit jaká pracovní obuv Vás zajímá stejně tak i případně od jaké značky. Například doporučujeme trekingovou obuv. Napište nám, rádi vám poradíme vhodnou ochranu pro vaše zaměstnání. Co třeba takové pracovní oděvy?

 • Bezpečnostní obuv S1: obuv disponuje ochrannou tvrzenou špičkou s odolností 300J, uzavřenou patní částí, antistatickými vlastnostmi a zvýšenou absorpcí energií v patní části.
 • Bezpečnostní obuv S2: obuv splňuje vše jako u S1, má však navíc voděodolnost.
 • Bezpečnostní obuv S3: obuv splňuje vše jako u S1 a S2, má podešev s planžetou odolnou proti propíchnutí.
 • Bezpečnostní obuv S4: obuv splňuje vše dle S3, navíc je pryžová.
 • Bezpečnostní obuv S5: obuv splňuje vše dle S4, navíc obuv disponuje podešvi s planžetou odolnou proti propíchnutí.

Volit obuv dle příslušného označí je důležitě, protože každá norma stanovuje rozdílné parametry. Pracovní obuv je tedy tím specifická. Každé povolání, či řemeslo, si žádá jiné nároky. Vybírejte tedy svědomitě přímo pro své zaměření. Je samozřejmé, že řemeslná, lesnická či jinak náročná povolání si ani v letních měsících nemohou dovolit otevřené pracovní boty. Díky volbě kvalitních bot předejdete nejen nechtěných úrazům, či drobným poraněním kůže, ale především i riziku vzniku plísní a ekzémů ze zapařených nohou. V naší nabídce tak najdete pracovní obuv z kvalitních a odolných materiálů, které zaručí prodyšnost a některé modely dokonce i odvětrávání.

Vybrat vhodnou pracovní obuv není úplně jednoduché, proto Vám s výběrem rádi poradíme.

Produkty 120 z 346

na stránku

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produkty 120 z 346

na stránku

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Některé pracovní činnosti, zejména ty manuální, vyžadují specifický druh oblečení. Zatímco manažer potřebuje kvalitní oblek a pěkné polobotky, člověk pracující manuálně potřebuje zcela jiný typ pracovní obuvi. Obuv v jeho případě musí splňovat několik podmínek. Musí být kvalitní, pohodlná a pevná, aby nohy ochránila před případnými zraněními.

Pracovní obuv není stejná pro každou pracovní činnost. Jiné boty potřebuje zdravotní sestra, jiné zas zedník, svářeč či kuchař. Každá profese má své vlastní specifické požadavky. V našem e-shopu najdete bohatou nabídku pracovní obuvi nejen pro každou profesi, ale i pro volný čas. Aby vám boty vydržely dlouho, zakoupit si můžete také kvalitní přípravky na ošetření obuvi.

Ověřeno zákazníky