+420.415655421 (PO-PÁ: 8-16h) O nás Články B2B Velkoobchod

Nepřihlášený uživatel

Způsoby a ceny přepravy

Česká pošta

Balík Do ruky (ČR)

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR od potvrzení odeslání objednávky, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím formuláře , kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Pozor... Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesílána zpět.

 • Cena přepravy v ČR při platbě předem: 85 Kč s DPH
 • Cena přepravy v ČR při platbě dobírkou: 125 Kč s DPH
 • Cena přepravy v ČR při objednávce nad 1500 Kč včetně DPH a platbě předem: ZDARMA
 • Cena přepravy v ČR při objednávce nad 1500 Kč včetně DPH a platbě dobírkou: 40 Kč s DPH

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle zaslaného čísla balíku vyhledat svou zásilku na infolince České pošty 800 177 889 nebo zde: Sledování trasy zásilkyPPL CZ

PPL balík (ČR + Slovensko)

PPL rozváží zboží až do váhy 50 kg, ve všední dny od 8.00 do 18.00. Pokud vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí vám zásilku následující pracovní den. Výhodou služeb PPL je telefonát ohledně domluvy o doručení, případně SMS, kterou vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení. Pokud jste zvolili platbu při převzetí zboží (dobírkou), můžete u řidiče PPL zaplatit v hotovosti i platební kartou.

 • Cena přepravy v ČR při platbě předem: 85 Kč s DPH
 • Cena přepravy v ČR při platbě dobírkou: 125 Kč s DPH
 • Cena přepravy v ČR při objednávce nad 1500 Kč včetně DPH a platbě předem: ZDARMA
 • Cena přepravy v ČR při objednávce nad 1500 Kč včetně DPH a platbě dobírkou: 40 Kč s DPH
 • Cena přepravy na Slovensko při platbě předem: 148 Kč (cca 5,50 €) s DPH
 • Cena přepravy na Slovensko při platbě dobírkou: 228 Kč (cca 8,44 €) s DPH
 • Cena přepravy na Slovensko při objednávce nad 3375 Kč (cca 125 €) včetně DPH a platbě předem: ZDARMA
 • Cena přepravy na Slovensko při objednávce nad 3375 Kč (cca 125 €) včetně DPH a platbě dobírkou: 80 Kč (cca 2,96 €) s DPH

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle zaslaného čísla balíku vyhledat svou zásilku na stránce PPL Balík.Osobní odběr na prodejně

Velkou výhodou tohoto způsobu je časová nezávislost na doručovateli. Pokud bydlíte v okolí Loun nebo pokud Vám nedělá problém se do Loun dopravit, pak při dokončení objednávky zvolte tento způsob přepravy, který je ZDARMA . Před vyzvednutím zásilky počkejte na e-mail a s potvrzením . Pošleme vám jej, jakmile je zboží na prodejně připraveno, proces totiž nějakou chvíli trvá. Na prodejně pro vás bude připraveno ještě následujících 5 pracovních dnů. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, je uvolněno do volného prodeje.

Adresa naší prodejny je: Pracovní obuv & oděvy, Na Valích 2906, 44001 Louny. Vchod do prodejny je z ulice Osvoboditelů - hlavní lounské dopravní třídy, budete-li projíždět městem od západu na východ, prodejna je asi 100 metrů za Suzdalským náměstím, viz mapa:

  .

Ověřeno zákazníky
dTest obchodní podmínky