+420.415655421 (PO-PÁ: 8-16h) O nás Články B2B Velkoobchod

Nepřihlášený uživatel

Navigace
Značka
 1. CXSAustralian LineČervaDelta PlusAdlerCRVFridrich-FridrichAssentOS
Kolekce
 1. LuxMaxOrionSiriusEmertonMachDesmanAllynStanmoreNarellanOlzaUkari

Montérky

Montérky jsou nutnou výbavou mnoha pracovníků. Poskytují jim celodenní pohodlí, zahřejí je a ochrání před případnými úrazy kůže. Aby vám montérky či jiné podobné oblečení (bundy, kombinézy) vydržely a nerozpadly se po pár dnech těžké práce, je třeba vybírat jen kvalitní kousky. To platí i pro zimní období kdy je třeba svému tělu dopřát kvalitní a hřejivé oblečení, převážně při práci ve  venkovních podmínkách. Proto jsme se rozhodli nabízet pouze montérky od ověřených značek, jako jsou Canis, Červa, Snickers a Panoply. Naši zákazníci tak mají jistotu, že je jejich oblečení nezklame ani v ten nejnáročnější pracovní den.

Velkou pečlivost je třeba dopřát i výběru montérek z hlediska střihu. V naší nabídce najdete mnoho různých modelů, které se vyznačují precizním provedením, důmyslným umístěním jednotlivých kapes. I ty totiž dokáží často práci velice zjednodušit. Promyslete, kam nejčastěji ukládáte drobné pracovní pomůcky, jako je tužka, metr, drobné nářadí a podobně. Pokud je totiž můžete uložit na bezpečné místo, kde Vás neomezí a neporaní a současně je budete mít vždy po ruce, denně ušetříte mnoho času. Důmyslné a kvalitní montérky tedy vybírejte nejen podle značky, velkosti a barvy, ale i podle samotného zpracování střihu, který propůjčuje komfort a pohodlí po celý den.

Pro lepší přehled si můžete ve výše zvolené kategorii zvolit jaké montérky Vás zajímají, stejně tak i případně od jaké značky. Prozkoumejte například nabídku pracovních motérek s laclem, u nás si každý přijde na své. Jestliže potřebujete pro výkon svého zaměstnání montérky, tak jistě využijete také některé z našich ochranných pomůcek. Co třeba vyzkoušet jednu z ochranných přileb? Nabízíme montérky opravdu pro každého, už jste pořídili své ratolesti dětské montérky?

Produkty 120 z 247

na stránku

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produkty 120 z 247

na stránku

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Ověřeno zákazníky
dTest obchodní podmínky