+420.415655421 (PO-PÁ: 8-16h) O nás Články B2B Velkoobchod

Nepřihlášený uživatel

Navigace
Značka
 1. ČervaCXSFree HandAnsellFridrich-FridrichMapaOSHexArmorDelta Plus
Odběr RSS

Pracovní rukavice

Pracovní rukavice by měly být součástí vybavení každého, kdo se živí namáhavou manuální prací. Pracovní rukavice ochrání před tvorbou oděrek, mozolů a popálenin. Kvalitní ochranné pracovní rukavice vám umožní pracovat bezpečně a eliminovat tak zranění na minimum. V našem e-hopu nabízíme celou řadu typů, od zahradních po sklářské a svářečské rukavice. Každý produkt z našeho sortimentu je vybírán s pečlivostí a důrazem na dlouhou výdrž. Právě proto jsme zvolili rukavice od značek Červa, Canis a Ansell.

Klasické pracovní rukavice tak, jak je znáte, jsou již minulostí. V dnešní náročné době je třeba držet tempo s novými technologiemi i materiály, které se dostávají do popředí. Náš internetový obchod proto nabízí jak tradiční pracovní rukavice, tak i moderně zpracované novinky. Najdete zde například modely zpracované v reflexních barvách. Velmi vyhledávanou kategorii pak tvoří antivibrační rukavice, které jsou šité na míru náročným profesím, kde se manuálně pracuje s vibrujícími elektrickými zařízeními. Právě sbíječky, vrtačky a mnoho dalších nástrojů neúměrně zatěžuje lidské klouby v oblasti rukou. Speciálně navržené a zpracované rukavice dokáží necitlivé otřesy efektivně tlumit a tím ulevit od přetížení, které je na ruce vyvíjenou soustavně i několik hodin v kuse. 

Volbou kvalitních ochranných pomůcek zajistíte bezpečí tedy nejen své kůži, jak by mohly pracovní rukavice na první pohled předvídat. Díky kvalitně šitým modelům zpracovaným odpovídajícím způsobem ochráníte své ruce i pod povrchem.

Pro lepší přehled si můžete ve výše zvolené kategorii zvolit jaké pracovní rukavice Vás zajímají, stejně tak i případně od jaké značky. Prozkoumejte naší novou nabídku luxusních pracovních rukavic. U nás si každý si přijde na své. Rukavice můžete doplnit např. pracovními montérkami nebo ochranou přilbou. U nás naleznete ochranné pomůcky pro všechna riziková a náročná manuální povolání. 

Produkty 120 z 367

na stránku

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produkty 120 z 367

na stránku

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ruce nás živí. Používáme je k nejrůznějším činnostem, a proto bychom se o ně měli pečlivě starat. Nemluvě o ženách, které ruce používají v domácnostech, a vůbec všech lidech, kteří se živí manuálními pracemi. Jemnou pokožkou rukou ohrožuje voda, chemické čisticí prostředky či těžké pracovní nástroje. Základní ochranou by při každé takové činnosti proto měly být kvalitní pracovní rukavice

Jak si pracovní rukavice vybrat? Pracovní rukavice jsou vyráběné z různých materiálů a jsou určené pro různé druhy činností. Pro práci v domácnosti jsou vhodné například gumové pracovní rukavice. V nabídce však najdete tepelně nebo naopak chladu odolné pracovní rukavice a všechny další používané typy.

Ověřeno zákazníky