+420.415655421 (PO-PÁ: 8-16h) O nás Články B2B Velkoobchod

Nepřihlášený uživatel

Navigace
Značka
 1. CXSČervaAdlerAustralian LineCRVOSDelta PlusAssentLakelandDuPont - TyvekFridrich-FridrichMalfiniWaitomoAnsellPanda3MFree Hand
Kolekce
 1. LuxEmertonMaxOrionSiriusAllynMachDesmanStanmoreOlzaNarellanUkari
Odběr RSS

Pracovní oděvy

Kvalitní pracovní oděvy dokáží v mnoha ohledech zjednodušit i tu nejtěžší práci. Pracovní oděv chrání nás před nepříjemným zašpiněním, rozmary počasí či úrazy kůže. Můžeme se na ně spolehnout a bezstarostně vykonávat i práci na rizikových pracovištích. V našem e-shopu nabízíme celou škálu pracovních oděvů od montérek, přes kombinézy po pracovní bundy. Každý z těchto kusů oblečení má speciální vlastnosti a dokáže nás uchránit před mnoha nepříznivými vlivy. Stačí si jen vybrat ty pravé pracovní oděvy pro vás. V sortimentu nalezne například oděvy od ověřených značek, jako jsou Canis, Červa, Lakeland, 3M atd.

Na našem internetovém obchodě se můžete inspirovat širokou škálou barevných provedení i střihů. Stejně tak nabízí pracovní oděvy mnoho variant materiálního provedení. Mezi tuto kategorii se neřadí pouze klasické montérky, ale najdete zde například i kvalitní softshellové pracovní bundy, které jsou mimořádné svými vlastnostmi pro téměř celoroční užívání. Volba toho pravého materiálu je důležitá především pro náročné profese, při kterých se snadno zapotíte a při nepříznivém počasí se tak zvyšuje riziko nachlazení. Správná pracovní bunda dokáže tělo ochránit před nepříznivými vlivy a tím zabránit jeho prochladnutí. 

Dále Vás mohou v nabídce na pracovní oblečení zaujmout i pracovní vesty, které si mnozí velice oblíbily. Poskytují tělu volnost pohybu a zároveň dostatečně chrání náchylné partie, jakou jsou záda a týl, které snadno prochladnou i během zrádného jarního, či podzimního počasí. Vesty jsou tak ideálním doplňkem pro pracovní mikiny veškerého provedení.

Pro lepší přehled si můžete ve výše zvolené kategorii zvolit jaké pracovní oděvy Vás zajímají, stejně tak i případně od jaké značky. Nezapomeňte se také podívat na náš výběr pracovní obuvi. Naučte se chránit si své zdraví a využívat všeho, co vám v tomto ohledu moderní výrobní postupy nabízejí.

Pokud si nevíte rady jaký pracovní oděv vybrat, rádi Vám s výběrem poradíme.

Produkty 120 z 869

na stránku

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produkty 120 z 869

na stránku

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Zatímco u některých oborů je téměř jedno, co si na sebe jako zaměstnanec oblečete, jiné obory vyžadují specifický typ oblečení neboli pracovní oděv. Představte si například profesionálního kuchaře, jak se v kuchyni pohybuje v obyčejných riflích, nebo zdravotní sestru v kostýmku. U nás najdete kvalitní pracovní oděvy pro různé druhy profesí.

Pracovní oděvy zahrnují například montérky, pracovní vesty a mikiny, zástěry, jednorázové oděvy, speciální oděvy či oděvy určené do deště a samozřejmě i doplňky, jako jsou opasky, rukavice, čepice a šály. V naší nabídce však najdete také volnočasové oděvy či pracovní oděvy pro děti. Ani pracovní oděvy přitom nemusí být nutně šedé, a proto nabízíme různé barevné varianty.

Ověřeno zákazníky